Ons team werkt hard aan het fundament van een duurzame samenleving, en is op zoek naar een communicatie all-star. Produceer jij content in een nauwkeurige, vloeiende, en efficiënte schrijfstijl? Kan je complexe onderwerpen vlot en boeiend communiceren? Ben jij een uitmuntende communicator in Nederlands en Engels, en hou je van opgestroopte mouwen? Dan kijken wij ernaar uit je aan ons team toe te voegen, voor 4 dagen per week (0.8FTE) in Utrecht.

Waar hebben we het over?

We zijn op zoek naar een communicatie medewerker, met tenminste 5 jaar ervaring in Nederlands- en Engelstalige communicatie, het liefst op vergelijkbaar gebied. Jij helpt ons onze PR en communicatiestrategie uit te voeren, en regelt de dagelijkse taken die daaruit voortkomen. Je schrijft artikelen, social media posts, webpagina's en nieuwsbrieven, en publiceert deze op de relevante media. Je komt met eigen ideeën, en houdt van dingen gedaan krijgen. Je groeit met ons mee naar een positie van verantwoordelijkheid.

Over jou

Je toont initiatief, bent een enthousiaste problem-solver, kunt je werk onafhankelijk uitvoeren, en kunt snel schakelen met het team. Je brengt een positieve can-do-attitude, en vindt altijd de praktische oplossing. Je werkt snel, efficient, en met aandacht voor detail.

Wat wij van je verwachten

 • Wij zijn een team van duurzame pioniers, dus een voorliefde voor groen werken is een must. Het werk dat we doen kan abstract zijn, en het is jouw taak dat te vertalen voor een breder publiek.
 • Vijf jaar ervaring, het liefst op het gebied van duurzaamheid.
 • Je bent een uitmuntende communicator: je luistert goed, en houdt ervan om te leren.
 • Je gesproken en geschreven Nederlands en Engels zijn foutloos.
 • Je bent georganiseerd, punctueel, en houd je aan deadlines.
 • Bij voorkeur heb je wat ervaring met het maken van grafische ondersteuning, voor beelden bij de teksten.

Ons aanbod

 • Een dynamische en publieke rol bij een pionierend duurzaamheids- en ontwerpbureau.
 • Flexibele werktijden, zowel in uren als dagen.
 • Salarisindicatie o.b.v. 4 dagen per week: € 2.772,= bruto, excl. vakantiegeld. - afhankelijk  van ervaring
 • Openbaar vervoerspas en telefoonbudget.
 • Ticket voor onze driedaagse Introduction to Integrated Sustainability training (als de CoVid-beperkingen voorbij zijn)
 • Prachtige werkplek in UCo, een community voor duurzaamheidspioniers in Utrecht.

Interesse?

Stuur een email met je CV en één A4-pagina motivatie in Nederlands, en één pagina in het Engels, naar work@except.nl voor 30 september 2021. We baseren onze eerste selectie op deze documenten, dus laat je creativiteit de vrije loop!

Lees de “work with us” pagina op onze website voor meer achtergrondinformatie. We kijken uit naar je sollicitatie.

Jeroen Van der Vlist
by Jeroen van der Vlist
Chief Operating Officer (COO)

9 april 2021